Jsme Paul Advisory,
pomáháme firmám ke stabilitě a růstu.

Společnost Paul Advisory spojuje mnohaleté zkušenosti s průmyslovým inženýrstvím a řízením firem, aby vám pomohla i v těch nejnáročnějších situacích, které mohou vaši firmu potkat.

Ať už se jedná o snížení nákladů, stanovení nové strategie, optimalizace LEANu nebo layout nové výrobní haly – před žádnou výzvou necouvneme. Specializujeme se na řešení obzvláště zapeklitých problémů bez ohledu na odvětví nebo technologii.

Jsme sehraný tým odborníků, který vás bude navigovat rozbouřenými vodami standardizací, zavádění informačních systémů, nových kalkulací nebo přenastavením procesů. Naše práce je měřitelná! Výsledky uvidíte na nižších nákladech, vyšším zisku a efektivnějších pracovištích.

Skupinová fotka

Přinášíme úspory a zvyšujeme zisk

Váš úspěch je naše radost!

Hlavním posláním Paul Advisory je přinést naše nejlepší praktické zkušenosti všem, kdo věří v sílu sdílených zkušeností a chápou, že právě teď je ten čas na změnu, kterou je třeba proměnit v akci a vyběhnout ze startu o pomyslný krok dříve.

Jsme užiteční, naše práce se vám vždy vyplatí!

Měřitelné výsledky jsou nejdůležitější

Úspora nákladů, zvýšení objemu tržeb, růst marže, některý z dotačních titulů, anebo díky propojení s našimi stávajícími zákazníky – to jsou formy, které přinášejí peníze. Vždy respektujeme Vaše požadavky a rozhodnutí. Stavíme na rozumné a konstruktivní spolupráci Vašich odborníků s našimi specialisty, jako s partnery, kteří Vás dokáži provést někdy i nesnadnou cestou změnových a zlepšovatelských projektů.

Pomáháme firmám růst. Jak?

Propracovaným systémem služeb

První schůzka je vždy o vás: Jaké potíže zrovna řešíte? Jedná se o procesy v managementu nebo na úrovni řadových dělníků? Co všechno už jste vyzkoušeli a jak to fungovalo?
Sami pocházíme z výrobního prostředí a rozumíme vašim potřebám. Ať už jde o zapojení operátorů, mistrů nebo vyššího vedení, dokážeme vám nabídnout produkty na míru - LEAN prakticky, Procesní řízení, Snímkování a normování, Cenové kalkulace, Strategický workshop - nic pro nás není nemožné.
Navíc spolupracujeme s řadou odborníků se specializací na HR management, IT či krizovými manažery, takže dokážeme vaši situaci uchopit komplexně.

Prohlédněte si případovou studii firmy, u které jsme balancovali nákup náhradních dílů a minimalizovali časovou i ekonomickou náročnost procesu:

Josef a David
Myšlenková mapa

Příklady, které mluví za vše

Prohlédněte si případové studie našich zákazníků. Nejčastěji se pohybujeme ve strojírenství , ale není nám cizí ani potravinářská výroba.

Pro českého výrobce kvalitních uzenin jsme řešili nízkou konkurenceschopnost cen na cílových trzích. Nadešel čas na analýzu výrobního procesu a stanovení nákladové ceny.

Dokázali jsme však mnohem víc:

Kontaktujte nás

Jeden hovor vydá za tisíce písmen

Nevíte, kde přesně leží váš problém nebo který produkt zvolit? Nevadí, rádi si s vámi zavoláme nebo se potkáme online či osobně. Každá firma je jiná a od toho se odvíjí i způsob, jakým vám můžeme být užiteční.

Přejít na kontakt