Implementace ERP a WMS v nadnárodní společnosti

Strojírenství

Zavádění informačních systémů
Projektové řízení
Procesní řízení

V anglicky hovořícím prostředí nadnárodní společnosti jsme převzali roli externího projektového manažera zavedení systému MS Dynamic 365.


V rámci projektu bylo naším úkolem vytvořit a zkoordinovat práci realizačního týmu dodavatele systému, implementačního interního týmu a dozorčího týmu pracovníků z mateřské společnosti. V souvislosti s tím bylo nutné nadefinovat mnoho nových procesů a změn - šlo tedy i o realizaci řízení změn uvnitř společnosti. Velkým přínosem bylo odladění souvisejících procesů v celé řadě oddělení od logistiky, přes skladování, nákup, technickou přípravu výroby až po evidenci hotové výroby. Ve výborné spolupráci s dodavatelem systému Autocont se dařilo námi navrhované změny zavádět rychle a efektivně. Proškolení a zaučení interního týmu umožnilo rychlé převzetí odpovědnosti za správné fungování systému.


Výsledkem bylo úspěšné spuštění již po 6 měsících práce.

Kontaktujte nás

Jeden hovor vydá za tisíce písmen

Nevíte, kde přesně leží váš problém nebo který produkt zvolit? Nevadí, rádi si s vámi zavoláme nebo se potkáme online či osobně. Každá firma je jiná a od toho se odvíjí i způsob, jakým vám můžeme být užiteční.

Přejít na kontakt